fbpx

Pirouette Leuven is een vzw die reeds sinds 1983 actief is op de "IJsbaan Leuven" (in de ambachtszone Haasrode). Met meer dan 100 leden zijn wij actief bezig met kunstschaatsen, zowel op recreatief als op competitief niveau.

Onze club is lid van de Vlaamse Kunstschaatsen Bond (V.K.S.B.), die op nationaal en internationaal vlak vertegenwoordigd wordt door de Koninklijke Belgische Kunstschaats Federatie (K.B.K.F.).

Onze club staat open voor jong en oud, vanaf ongeveer 4 jaar. Door ons ruime aanbod aan disciplines voldoen we aan de noden van onze leden, en dit quasi het ganse jaar door. Naast het solorijden en ijsdansen, recreatief of competitief, bieden wij ook de mogelijkheid aan onze leden om te schaatsen in ons showteam.

Nieuwsgierig geworden ? Kijk dan zeker verder op onze website. Mocht je nog vragen hebben, contacteer ons via Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien. of een van de bestuursleden.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

* verplichte velden

Powered by MailChimp